Najczęściej zadawane pytania

Czy brama PureGate2 jest w pełni automatyczna?

Tak. Brama PureGate2 wyposażona jest w automatyczny sterownik oraz fotokomórki, reagujące na ruch użytkownika bramy. Po podłączeniu bramy oraz skonfigurowaniu jej parametrów, jedyne o czym musisz pamiętać, to uzupełnianie płynu do dezynfekcji.

Z jakich materiałów wykonana jest brama PureGate2?

Konstrukcja bramy PureGate2 wykonana jest z profili ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Jak odbywa się montaż bramy?

Brama dostarczana jest w elementach gotowych do samodzielnego złożenia. Montaż konstrukcji bramy jest wyjątkowo prosty i odbywa się bez użycia narzędzi. Po zamocowaniu poszczególnych modułów, należy zainstalować elementy osłony i podłączyć bramę do źródła zasilania.

Dlaczego brama PureGate2 nie posiada żadnych zewnętrznych modułów?

Produkty konkurencyjne wyposażone są w ciężkie i niepraktyczne zewnętrzne moduły sterujące. Przy tworzeniu bramy PureGate2, zastosowaliśmy najnowsze technologie, pozwalające na schowanie wszystkich elementów automatyki bramy wewnątrz obudowy. Dzięki temu brama zajmuje mniej miejsca i wyróżnia się estetycznym wyglądem.

Czy do działania bramy potrzebny jest konkretny płyn do dezynfekcji?

Brama PureGate2 działa ze wszystkimi dostępnymi na rynku płynami do dezynfekcji. Można stosować te oparte na alkoholu, wodzie ozonowanej lub z dodatkiem jonów srebra.

Jaka jest wydajność bramy PureGate2?

Brama PureGate2 używa (w zależności od ustawień) około 12-15 ml płynu na jeden cykl pracy. Daje to około 700-800 użyć na jednym 10L zbiorniku płynu.

Jak wyglądają możliwości transportu bramy?

Konstrukcja bramy PureGate2 jest modułowa. Pozwala to na rozłożenie bramy na małe elementy, mieszczące się z łatwością w kartonach transportowych.

Czy brama nadaje się do użytku wewnętrznego?

Tak. Brama może być stosowana wewnątrz budynków (zalecane jest umieszczenie bramy w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w przypadku używania płynu opartego na alkoholu).

Czy brama nadaje się do użytku zewnętrznego?

Tak. Brama może być stosowana na zewnątrz. Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej, jest ona odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Czy brama PureGate2 funkcjonuje już w przestrzeni publicznej?

Tak. Brama PureGate2 została sprawdzona w warunkach realnych. Była z powodzeniem użytkowana na imprezach targowych, wydarzeniach sportowych, czy w urzędach.

Czy wygląd bramy PureGate2 można personalizować?

Tak. Możliwy jest wybór wykończenia profili stalowych (malowanie, szczotkowanie, etc.) oraz wykonania dowolnych nadruków na elementach obudowy bramy.